JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

Mobilní operátoři

http://1x.cz/recenze/files/icq.gif

Vodafone představil novou službu Pokec, díky které každý zákazník Vodafonu s Vodafone Live! smí až do 22.1.08 používat wapovou ICQ aplikaci bez placení datových poplatků zdarma.

Vodafone tak reaguje na konkurenční nabídku od O2, o které jsme vás již na Java News informovali. (odkaz >>) Stejně jako O2 i Vodafone nabízí zkušební lhůtu, ve které si zákazník službu může vyzkoušet zdarma. Po skončení této zkušební lhůty (22.1.08) už bude Icq zpoplatněno. Kokrétně u Vodafonu bude služba dostupná na 1 den za 7 Kč, na týden za 30 Kč a na měsíc za 45 Kč. Oproti O2 si zákazník nestahuje speciální aplikaci, ale navštíví Vodafone Live!, zabrousí do služby Pokec, kde má na výběr z ICQ, MSN a YAHOO!, přihlásí se a už má před sebou seznam Online uživatelů, kterým může napsat. Dostupná je také řada nastavení, včetně klasické možnosti změny stavu uživatele. T-mobile se pravděpodobně bude opičit a nabídne již brzy službu podobnou konkurenci.
http://1x.cz/recenze/files/icq.gif
O2 svým zákazníkům umožní používání mobilního ICQ bez poplatků za přenesená data. Zákazník si jednoduše na odkaz >> stáhne zdarma do svého mobilu aplikaci, přes kterou ICQ bude navštěvovat, normálně zajde na ICQ aplikaci, tam se logne a může psát... Tato nabídka je zatím zdarma, ale začátkem nového roku se to pravděpodobně změní a O2 se rozhodne, jak to bude dál. Pravděpodobně to ale bude pokračovat tak, že bude připraven speciální balíček na surfování přes ICQ a zákazník si tak nějaké korunky bude muset vytáhnout z kapsy. Dobrý tah by třeba byl, kdyby O2 dalo do aplikace reklamy, z kterých by provoz zaplatil a zákazníci by tak spokojeně mohli i přes reklamy psát a nevytáhli by z peněženky ani korunu.

A nakonec tu máme ještě jedno omezení.
Aplikace je prozatím dostupná jen pro tyto modely dvou výrobců:

Sony Ericsson
Sony Ericsson K300i
Sony Ericsson K310i
Sony Ericsson K610i
Sony Ericsson K750i
Sony Ericsson K800i
Sony Ericsson W700i

Nokia
Nokia 5300
Nokia 6021
Nokia 6070
Nokia 6230
Nokia 6230i
Nokia 6233
Nokia 6680
Nokia N70
Nokia N73
Vodafone sází na ovečky a sexy brunetku

Stejně jako každý rok si VODAFONE pro nás připravil rozsáhlou reklamní kampaň. Minulý rok na nás zapůsobil se svými falešnými soby. S čím na nás příjde teď? Tento rok u zvířat zůstaneme, jen se od roztomilých sobíků přesuneme k ovečkám, které na nás kromě svého zpěvu budou chtít zapůsobit s nabídkou 20% kreditů navíc. Nově s ovečkami v jedné z reklam přichází i brunetka, která divákům televize vyčistí rovnou celou obrazovku!!!

Slogan: Kolik let jste s vodafonem, tolik měsíců 20% kreditu navíc.

Pro RÁDIO Reklamu Klikni ZDE!!!