JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

Nové mobily

Sony Ericsson W890i
Sony Ericssonu unikly údaje o připravovaném modelu W890i. Dočkáme se něčeho převratného? Popravdě ani ne. Znovu ta samá pohádka. Rádio, Budík, 3G, 262 000 barev, Mp3 přehrávač, rozlišení displeje 240x320 a fotoaparát s rozlišením 3Mpx, ani autofocus nás touto dobou moc nepřekvapí. SE W890i se funkcemi velmi podobá modelu K800i. Co se týče designově, velmi připomíná ostatní walkmany. Nevím, jak vám, ale mě Sony Ericsson poslední dobou velmi připomíná Gameloft. Tyto výrobci většinou jen něco u svého produktu trochu pozmění a je to! Každému se to ale může jevit jinak. Ať už je to tak, či tak, do prodeje by se měl dostat v barevných provedeních Turbo Black a Metal Maroon již v prosinci s cenou pod 9 000Kč.

+ Walkman 3.0, Autofocus
- Sony Ericsson by mohl předvést i něco nového, neozkoušeného....

Datum vydání: Prosinec 2007
Posledni komentare
14.04.2009 15:19:10: Ahoj, slysela sem ze ma tento model trochu horsi repraky..chtela bych se zeptat, jestli s tim nekdo ...Pro milovníky stylových véček připravila Motorola své zaoblené ,,vajíčko", které se má stát nástupcem modelu PEBL U6. Protože předchůdce U6 neměl příliš velkou úspěšnost, Motorola posunula nástupce do hudební dráhy a snaží se sehnat kupce trochu odjinud. Protože U9 bude patřit do hudební řady, připravila Motorola svůj trumf, kdy se hudební přehrávač bude moci ovládat i v zavřeném stavu pomocí senzorových tlačítek. Hudba a dvoumegapixelové fotky půjdou vložit až do kapacity 4GB díky kartám MicroSD. Motorola U9 dále podporuje synchronizaci s Windows Media Player v PC. K připojení do PC poslouží Micro USB, nebo Bluetooth. Jako další trumf se dá označit i to, že díky technologii CrystalTalk dokáže U6 potlačit okolní hluk při telefonování. MotoRokr U9 by se u nás měla objevit koncem roku za cenu kolem 13 500,-.

Datum vydání: 4.Q.2007
Nokia 5710 XpressMusic - Hudba s GPS
Na internetu se objevily první fotografie připravované hudební Nokie s GPS! Vzhledem i výbavou se velmi podobá jejímu předchůdci 5700 s otáčecí konstrukcí. Stejně jako předcůdce nabídne Symbian, Edge, Bluetooth a hudební přehrávač plus z dvoumegapixelového rozlišení fotoaparátu se stává rovnou 3,2 megapixelový! Jako třešničku na dortu připravil výrobce podporu GPS. Zatím není objasněno, zda nabídne navigační systém Route 66, nebo Smart2Go. Osobně bych však u hudebního mobilu uvítal Route 66, protože za navigování u Smart2go se musí platit. Nokia 5710 by se u nás měla objevit ještě v tomto roce za cenu kolem 15-ti tisíc korun.

Datum vydání: Prosinec 2007
Samsung DuoS D880
Před několika týdny jsem vás informoval o nových modelech s dvěma sloty na sim karty. Měly ale pro nás méně známou značku a počet zákazníků tak klesl. Dnes si ale představíme známější značku Samsung s modelem DuoS, který slot na dvě sim karty nabízí. Model DuoS by se měl koncem roku začít prodávat na vybraných trzích v evropě. Je ale možné, že vybraným evropským trhem se stane i Čr, a tak je možné, že se Duos dostane i k nám. Co se týče konstrukce, nepotěším fandy klasicikých konstrukcí, protože Duos je vysouvací. Ale vysouváky jsou pro Samsung typické a tak se tomu nemůžeme divit. Ale teď už k výbavě, která zahrnuje rozsáhlou nabídku funkcí. Hudbu si poslechneme ve vestavěném FM Rádiu, nebo mp3 přehrávači, obraz zachytíme tří megapixelovým fotoaparátem a paměť rozšíříme paměťovými kartami MicroSD. Data zajišťuje GPRS a EDGE třídy 10. Pokud Samsung DuoS přijede i k nám, cena naskočí na 13 000 korun.

Datum vydání: 4.Q.2007
1  
2  
3