JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

Preview Java herLemings v novém? O něco takového se právě pokouší Inlogic, když pracují na hře jménem Suicidal Squirrels, kde máme za úkol zabít na místě k tomu určeném veverky. Co to má s Lemmings společného?

Jak už jsem v podtitulku naznačil, tak Suicidal Squirrels má velmi blízko k Lemmings, kde jsme roztomilé zelenovlasé lemíky měli dostat pomocí dostupných pracovních nástrojů do cíle. Cílem tentokrát byly bezpečné dveře. Tentokrát se však s dveřma, kam máme naše postavičky dovést nesetkáme. Dveře totiž nahradí gilotiny a obrovské vražedné otáčející se kotouče. A lemingy nahradí také někdo jiný, veverky. Právě onem veverkám budeme mít na práci dávat do pacek plamenomety, sekery, lana, nebo třeba vrtáky, pomocí kterých se dostanou do krvavého cíle.
Pro všechny milovníky série Worms máme dobrou zprávu. Kutí se totiž pro ně nový přírustek. Zatím však není jasné, zda hra bude na platformě Java, nebo Symbian.

Posledni komentare
29.12.2007 01:20:24: Tato hra vyšla na smartphone již v roce 2002 (http://www.slashphone.com/7/927.html), dále jsme se ji...


Rajčatová bitva? Nyní i na vašich mobilních telefonech!

Jaké je to být silákem? To si vyzkoušíme díky Breakpointu již brzy...

Obrázek “http://breakpoint.pl/pl/games/dominator/screenshot.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
1  
2  
3  
4  
5