JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

News

img135/176/dogzartworkkopieny0.png

Zvířecí edice Dogz se vrací v druhém pokračování! Po kočkách a ostatních mazlíčcích se kolotoč znovu roztáčí a přichází na řadu již druhé díly oblíbených mazlíčích her. Opět se podíváme do světa pejsků a jejich zálib. Předpokládané vydání hry je na konec července tohoto roku... Co ve hře oproti prvnímu přibyde zatím nebylo objasněno.
Hra, snažící se napodobit Luxor a Zuma právě vychází! Poprvé se hry tohoto typu ujímá Gameloft, v trochu netradičním čarodějném podání. Jak se mu to podaří lze usoudit ze screenů a v půlce Dubna i ze hry.


Po dlouhé době Gameloft, přední výrobce mobilních her připravil 2. klasické pokračování oblíbeného Block Breaker. Mezi něj se také řadí i speciální edice Blocku, nabízené často za snížené ceny. Grafika je oproti předchozím dílům úplně něco jiného, než na co jsme si dosud mohli zvyknout a tak nezbývá, než se těšit...
http://www.gameloft.com/common/products/103/default/web/screenshots/240/1.gifhttp://www.gameloft.com/common/products/103/default/web/screenshots/240/2.gif
http://www.gameloft.com/common/products/103/default/web/screenshots/240/3.gifhttp://www.gameloft.com/common/products/103/default/web/screenshots/240/4.gifhttp://www.gameloft.com/common/products/103/default/web/screenshots/240/5.gifhttp://www.gameloft.com/common/products/103/default/web/screenshots/240/6.gif
Na netu se objevil zajímavý přístroj v podobě antény, za jehož použití nebude třeba poslouchat rádio s připojenými sluchátky v mobilu. Tato anténa je totiž nahradí.

Většina mobilních telefonů na českém trhu nedisponuje vestavěným FM rádiem. K spuštění rádia je tak potřeba použít speciální sluchátka s příjmem rádiového signálu. Pro ty, co chtějí být více praktičtí a chtějí nahlas poslouchat rádio, nemusí mít sluchátka zapojená. Stačí použít tuto anténu. Stačí ji napojit a slouží podobně, jako ,,sluchátková" anténa. Ikdyž, žádný velký rozdíl v tom nebude: Signál bude stejně kvalitní a anténa lze navíc připojit jen do 3,5mm jacku. Ale pokud chcete být originální. Můžete tuto anténu zkusit. V prodeji je již nyní na některých vybraných prodejních místech v ČR a SR.
Máš rád Bowling? Tak to je pokračování této hry přesně pro tebe! Na výběr máš z vícera lokací a mnoha tratí. Vydělané peníze z výher v bowlingu můžeš použít třeba na nákup nové bowlingové koule.

   
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9