JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

News

Slide-a-lama pro mobily dostalo nová vylepšení! Oproti původní verzi byla připsána možnost hry Poker a Link4. Hru slide-a-lama poker mimochodem známe již z ICQ verze. Slide-a-lama DELUXE vychází na mobilní platformu právě teď.
Posledni komentare
24.06.2008 15:03:18: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
22.03.2008 14:03:19: Super hra
Což takhle zahrát si kvalitní zpracování šipek ve vícemódovém formátu? Dočkáme se již koncem února.
  
Posledni komentare
28.04.2008 19:15:11: smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
Další ročník Derekova Baseballu je tu! Omračující grafika a dobrá hratelnost se na trhu mobilních her objeví již v přelomu února a března 2008!
Box se jako sport poprvé objevil ve Velké Británii, avšak teprve Francouzský Gameloft ho vyvinul k dokonalosti, že si ho ted může záhrát úplně každý. Klasický box se uplatnuje jako boj dvou soupeřů, při kterém se uplatňují pravidly povolené údery pěstmi. Box v mobilu na tom bude podobně. Číselnými kombinacemi lze provést různé triky, jako HIT COMBO, JAWBREAKER, NEBO STAMINA GAIN. Ocitneme se v jedné ze sedmi lokací a tak navštívíme třeba tělovičnu, stadion, nebo přístav. Základem úspěchu je síla. Tu si můžem zvýšit v tréninkové místnosti. Na displeji se zobrazují čísla a čím přesněji je zmáčkneš, tím více bodů obdržíš. S podobnými minihrami se mimochodem ve hře setkáme celkem třikrát. Hlavní však ale bude boj. V ringu se setkáme s více než padesáti soupeři, mající každý různé taktiky a schopnosti. Třešničkou na dortu bude grafika, velmi se podobající 3D. Hra je v posledním stádiu výroby a objeví se již začátkem února.

Již v únoru výjde v pořadí již třetí díl speciální edice The Sims : životní příběhy. Díl s názvem Příběhy trosečníků však kromě počítačů výjde i na mobilech. Zde jsou screeny...
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9