JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

NewsBaví vás hry s nemocničním prostředím? Pokud ano, tak by jste rozhodně neměli přehlédnout Greys Anatomy od Gameloftu.

Hra se inspiruje dle v zahraničí veleúspěšného televizního seriálu Chirurgové a mobilní hře v jedné z dvaceti lokací v roli Doktorky Meredith Grey zažijeme svůj osobní a zároveň i pracovní život. V osobním životě nesmíme zapomenout na vztahy s ostatním personálem nebo pacienty a chybět nebude ani sex. V tom pracovním to bude o něco rozmanitější; zahrajem si několik miniher, podobných těm v CSI Miami a ozkoušíme si, jaké je to býti chirurgem. Ale pozor! Vyzkoušet si budeme moct i jaké je to být zdravotní sestrou! Grafika vypadá velmi solidně a ani zvuky by neměly být špatné. Hra by se měla objevit ještě před silvestrem tohoto roku.Motocrosové závody se oproti těm automobilovým na mobilech moc neobjevovaly. Pokusí se to však možná změnit řada Xtreme Motocross, jejíž první díl právě vychází...

V Extreme Motocross se dočkáme závodů, ve kterých nerozhoduje jen rychlost, ale i zbraně jako třeba pálky, či řetězy. Projedeme se na několika místech světa jako je Sibiř, Miami, nebo například Čína. Během jízdy se objeví i všemožné ,,skokánky", díky kterým lze ještě dále za pomocí různých skoků (stejně jako za zneškodnění nepřítele) vydělat další body. Podobně jako v ostatních závodních hrách výrobce nás samozřejmě čeká i možnost si po výběru motorky (výměnou za příslušný počet bodů) vozidlo vytunit. Na grafice hry si Gameloft dal opravdu velmi záležet. Zneškodnění konkurence je opravdu nezapomenutelný zážitek. Kolem silnic nás navíc ochromí sebemenší detaily jako rozkvetlé stromy, jeskyně, tunely, hory, panelové domy nebo čerpací stanice. Hra se na mobilní platformě objeví již v týdnu před Štědrým dnem.


Po dlouhé době tu zase máme další fotbálek... A pozor! Hrát budeme moct i za Česko!

 
Pro všechny N-gage nové generace Gameloft dokončuje Asphalt 3: Street Rules, ve vynikajícím 3D zpracování.
Obrázek “http://www.n-gage.com/showroom/images/asphalt/asphalt_splash_980x320.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Gameloft se rovnou po hlavě vrhnul do odvětví tahových her a dočkáme se i multiplayeru! Co dalšího pro nás přichystal a čím nás zaujme? Čtěte preview s prvními screeny!

Vojenské hry odjakživa nebyly zrovna domenou Gameloftu. Gameloft se to ale pokouší změnit a uvádí tahovou strategii z období druhé světové války, ve které se v závislosti na kampani ujmeme role spojenců, rusů, nebo sovietů a pokusíme se změnit historii lidstva. Válka se uskuteční ve více než 15-ti zemích Evropy a přesune se dokonce i až do Afriky. Dostupné bude dělostřelectvo, letectvo a samozřejmě nebudou chybět ani tanky. Grafika velice připomíná mobilní zpracování settlers a znamená tak příjemné zpestření. A nakonec jedná dobrá zpráva : NEBUDE CHYBĚT ANI MULTIPLAYER!

img138/9867/v5comingsoonry3.jpgimg443/7306/panzergeneral101yf4.gif
img353/52/panzergeneral104hq7.gifimg248/4606/panzergeneral109jg8.gif
img509/2866/panzergeneral107zg5.gifimg403/263/panzergeneral105hq1.gif

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9