JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

NewsLemings v novém? O něco takového se právě pokouší Inlogic, když pracují na hře jménem Suicidal Squirrels, kde máme za úkol zabít na místě k tomu určeném veverky. Co to má s Lemmings společného?

Jak už jsem v podtitulku naznačil, tak Suicidal Squirrels má velmi blízko k Lemmings, kde jsme roztomilé zelenovlasé lemíky měli dostat pomocí dostupných pracovních nástrojů do cíle. Cílem tentokrát byly bezpečné dveře. Tentokrát se však s dveřma, kam máme naše postavičky dovést nesetkáme. Dveře totiž nahradí gilotiny a obrovské vražedné otáčející se kotouče. A lemingy nahradí také někdo jiný, veverky. Právě onem veverkám budeme mít na práci dávat do pacek plamenomety, sekery, lana, nebo třeba vrtáky, pomocí kterých se dostanou do krvavého cíle.
Pro všechny milovníky série Worms máme dobrou zprávu. Kutí se totiž pro ně nový přírustek. Zatím však není jasné, zda hra bude na platformě Java, nebo Symbian.

Posledni komentare
01.12.2007 01:44:18: určitě symbian smiley${1}
Používání mobilního ICQ zdarma už i u Vodafone!

Vodafone představil novou službu Pokec, díky které každý zákazník Vodafonu s Vodafone Live! smí až do 22.1.08 používat wapovou ICQ aplikaci bez placení datových poplatků zdarma.

Vodafone tak reaguje na konkurenční nabídku od O2, o které jsme vás již na Java News informovali. (odkaz >>) Stejně jako O2 i Vodafone nabízí zkušební lhůtu, ve které si zákazník službu může vyzkoušet zdarma. Po skončení této zkušební lhůty (22.1.08) už bude Icq zpoplatněno. Kokrétně u Vodafonu bude služba dostupná na 1 den za 7 Kč, na týden za 30 Kč a na měsíc za 45 Kč. Oproti O2 si zákazník nestahuje speciální aplikaci, ale navštíví Vodafone Live!, zabrousí do služby Pokec, kde má na výběr z ICQ, MSN a YAHOO!, přihlásí se a už má před sebou seznam Online uživatelů, kterým může napsat. Dostupná je také řada nastavení, včetně klasické možnosti změny stavu uživatele. T-mobile se pravděpodobně bude opičit a nabídne již brzy službu podobnou konkurenci.


Rajčatová bitva? Nyní i na vašich mobilních telefonech!

Jaké je to být silákem? To si vyzkoušíme díky Breakpointu již brzy...

Obrázek “http://breakpoint.pl/pl/games/dominator/screenshot.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9