JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

News

Mivvy Music - Nejmenší mobil světa i u nás!
Společnost Mivvy byla pro nás až do uvedení modelu Dual v česku neznámá. Většinu zákazníků přitom nalákal dvojnásobný slot na sim, který v našich končinách není zrovna moc častý. Ani u modelu Music Mivvy nezapomělo na lákadlo, kterýmž budou tentokrát rozměry a cena. Rozměry jsou totiž velmi podobné až na nějaké ,,detaily" klasickému MP3 přehrávači. Právě ty rozměry jsou stanoveny na 9 x 3,5 x 1,78 cm. Jinak Mivvy Music se MP3 přehrávači podobat opravdu chce. Dokazuje to i 3,5mm jack na sluchátka. Co se týče výbavy, nenajdeme fotoaparát, naopak najdeme vnitřní paměť 128MB, slot na pam. karty, Bluetooth, FM Rádio a chybět nebude ani funkce MassStorage. Další údaje zatím nejsou známy, ale jasné je, že se s Mivvy Music setkáme za necelé 3000,- ještě tento rok.

Datum vydání: Prosinec 2007
Používání mobilního ICQ zdarma!
O2 svým zákazníkům umožní používání mobilního ICQ bez poplatků za přenesená data. Zákazník si jednoduše na odkaz >> stáhne zdarma do svého mobilu aplikaci, přes kterou ICQ bude navštěvovat, normálně zajde na ICQ aplikaci, tam se logne a může psát... Tato nabídka je zatím zdarma, ale začátkem nového roku se to pravděpodobně změní a O2 se rozhodne, jak to bude dál. Pravděpodobně to ale bude pokračovat tak, že bude připraven speciální balíček na surfování přes ICQ a zákazník si tak nějaké korunky bude muset vytáhnout z kapsy. Dobrý tah by třeba byl, kdyby O2 dalo do aplikace reklamy, z kterých by provoz zaplatil a zákazníci by tak spokojeně mohli i přes reklamy psát a nevytáhli by z peněženky ani korunu.

A nakonec tu máme ještě jedno omezení.
Aplikace je prozatím dostupná jen pro tyto modely dvou výrobců:

Sony Ericsson
Sony Ericsson K300i
Sony Ericsson K310i
Sony Ericsson K610i
Sony Ericsson K750i
Sony Ericsson K800i
Sony Ericsson W700i

Nokia
Nokia 5300
Nokia 6021
Nokia 6070
Nokia 6230
Nokia 6230i
Nokia 6233
Nokia 6680
Nokia N70
Nokia N73
Sony Ericsson K660i

Free Image Hosting at www.ImageShack.us

SE K660i
 

Sony Ericsson připravuje svůj nový model K660i, který dokáže zaujmout nejen svým pestrobarevným vzhledem. Co se týče barevných verzí, budou pro nás připraveny barvy stylu Lime on White a Wine on Black, tedy v překladu: Citron na bílé a Víno na černé. Zas tak s citronem a vínem to ale společné nebude. Názvy jsou totiž myšleny takto: Mobil je v bílém provedení a na něm je světle zelený pruh = Lime on White a nebo mobil je v černém provedení a na něm je fialový popruh = Wine on Black. Káčko nabídne rozměry 104 x 47 x 14,7 s hmotností 94 gramů a přináší kulatá tlačítka alfanumerické klávesnice, se kterými se v poslední době setkáváme čím, dál častěji. Co se týče vylepšení od starších SEricssonů, tak se můžeme těšit především na nový internetový prohlížeč NetFront, zobrazující se v horizontální poloze, nebo na vylepšenou RSS čtečku. Displej má rozlišení 240x320, nechybí kamerka pro videohovory (podporuje UMTS) a dvoumegapixelový fotoaparát (přesto bych spíše ocenil 3Mpx). Z další výbavy se můžeme těšit třeba na slot pro M2, EDGE, HSDPA, nebo Bluetooth. Na náš trh se dostane až na přelomu února a března 2008 a cena se dostane mírně pod hranici 6500 KČ.

Datum vydání: Únor - Březen 2008
Vodafone sází na ovečky a sexy brunetku

Stejně jako každý rok si VODAFONE pro nás připravil rozsáhlou reklamní kampaň. Minulý rok na nás zapůsobil se svými falešnými soby. S čím na nás příjde teď? Tento rok u zvířat zůstaneme, jen se od roztomilých sobíků přesuneme k ovečkám, které na nás kromě svého zpěvu budou chtít zapůsobit s nabídkou 20% kreditů navíc. Nově s ovečkami v jedné z reklam přichází i brunetka, která divákům televize vyčistí rovnou celou obrazovku!!!

Slogan: Kolik let jste s vodafonem, tolik měsíců 20% kreditu navíc.

Pro RÁDIO Reklamu Klikni ZDE!!!

Sony Ericsson W890i
Sony Ericssonu unikly údaje o připravovaném modelu W890i. Dočkáme se něčeho převratného? Popravdě ani ne. Znovu ta samá pohádka. Rádio, Budík, 3G, 262 000 barev, Mp3 přehrávač, rozlišení displeje 240x320 a fotoaparát s rozlišením 3Mpx, ani autofocus nás touto dobou moc nepřekvapí. SE W890i se funkcemi velmi podobá modelu K800i. Co se týče designově, velmi připomíná ostatní walkmany. Nevím, jak vám, ale mě Sony Ericsson poslední dobou velmi připomíná Gameloft. Tyto výrobci většinou jen něco u svého produktu trochu pozmění a je to! Každému se to ale může jevit jinak. Ať už je to tak, či tak, do prodeje by se měl dostat v barevných provedeních Turbo Black a Metal Maroon již v listopadu s cenou pod 9 000Kč.

+ Walkman 3.0, Autofocus
- Sony Ericsson by mohl předvést i něco nového, neozkoušeného....
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9