JAVA NEWS.7x.cz - Novinky ze světa java her

News
Pro milovníky stylových véček připravila Motorola své zaoblené ,,vajíčko", které se má stát nástupcem modelu PEBL U6. Protože předchůdce U6 neměl příliš velkou úspěšnost, Motorola posunula nástupce do hudební dráhy a snaží se sehnat kupce trochu odjinud. Protože U9 bude patřit do hudební řady, připravila Motorola svůj trumf, kdy se hudební přehrávač bude moci ovládat i v zavřeném stavu pomocí senzorových tlačítek. Hudba a dvoumegapixelové fotky půjdou vložit až do kapacity 4GB díky kartám MicroSD. Motorola U9 dále podporuje synchronizaci s Windows Media Player v PC. K připojení do PC poslouží Micro USB, nebo Bluetooth. Jako další trumf se dá označit i to, že díky technologii CrystalTalk dokáže U6 potlačit okolní hluk při telefonování. MotoRokr U9 by se u nás měla objevit koncem roku za cenu kolem 13 500,-.

Datum vydání: 4.Q.2007
Nokia 5710 XpressMusic - Hudba s GPS
Na internetu se objevily první fotografie připravované hudební Nokie s GPS! Vzhledem i výbavou se velmi podobá jejímu předchůdci 5700 s otáčecí konstrukcí. Stejně jako předcůdce nabídne Symbian, Edge, Bluetooth a hudební přehrávač plus z dvoumegapixelového rozlišení fotoaparátu se stává rovnou 3,2 megapixelový! Jako třešničku na dortu připravil výrobce podporu GPS. Zatím není objasněno, zda nabídne navigační systém Route 66, nebo Smart2Go. Osobně bych však u hudebního mobilu uvítal Route 66, protože za navigování u Smart2go se musí platit. Nokia 5710 by se u nás měla objevit ještě v tomto roce za cenu kolem 15-ti tisíc korun.

Datum vydání: Prosinec 2007
Samsung DuoS D880
Před několika týdny jsem vás informoval o nových modelech s dvěma sloty na sim karty. Měly ale pro nás méně známou značku a počet zákazníků tak klesl. Dnes si ale představíme známější značku Samsung s modelem DuoS, který slot na dvě sim karty nabízí. Model DuoS by se měl koncem roku začít prodávat na vybraných trzích v evropě. Je ale možné, že vybraným evropským trhem se stane i Čr, a tak je možné, že se Duos dostane i k nám. Co se týče konstrukce, nepotěším fandy klasicikých konstrukcí, protože Duos je vysouvací. Ale vysouváky jsou pro Samsung typické a tak se tomu nemůžeme divit. Ale teď už k výbavě, která zahrnuje rozsáhlou nabídku funkcí. Hudbu si poslechneme ve vestavěném FM Rádiu, nebo mp3 přehrávači, obraz zachytíme tří megapixelovým fotoaparátem a paměť rozšíříme paměťovými kartami MicroSD. Data zajišťuje GPRS a EDGE třídy 10. Pokud Samsung DuoS přijede i k nám, cena naskočí na 13 000 korun.

Datum vydání: 4.Q.2007
Nokia E51
Po úspěšném modelu E50, přichází nástupce větší o jedno číslo. Za vyšší cenu přibude např. podpora 3G, rozšířená podpora VoIP, nebo také WIFI. Konstrukce bude klasická a nabídne tři typy barevných kombinací: černá+bronzová, černá+stříbrná a černá+černá. Mobil je vyroben z plastu a lemování je kovové. Ikdyž je tento model určen především pro práci, výrobce nezapomněl ani na dvoumegapixelový fotoaparát, Mp3 přehrávač, nebo FM Rádio. Jakožto pracovnímu mobilu samozřejmě nebude chybět Bluetooth a Infraport. Aby Nokia vzbudila mezi firmami zájem, přichutila mobil s Nokia Intellisync Call Connect for Cisco a Nokia Intellisync Call Connect for Alcatel. Nokia E51 by se měla začít prodávat již koncem tohoto roku a cena vyskočí na 10 000Kč.


Datum vydání: 4.Q.2007
Benq C31 a E52
V asii představilo Benq 9 nových mobilů. U většiny z nich však není jisté, zda se do České republiky dostanou. Na českých prodejních stránkách www.benqshop.cz se však 2 z nově představených modelů objevily a znamená to, že si jeden z nich (nebo oba dva) budeme moct koupit. Zatím však oba dva modely na Benqshop.cz nejsou skladem a tak si je zatím představíme.

Obrázek “http://www.benq.com/images/product/mobilephone/180x150_c31.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Benq C31

C31 nabídne celkem 20MB paměti s podporou karet MicroSD, 1.3 megapixelový fotoaparát, nebo třeba rádio (sluchátka přímo v balení) a na internet se připojí s GPRS. Barevné provedení bude dostupné v černé nebo bílé variantě a kryt bude mít zaoblený tvar.


Obrázek “http://www.benq.com/images/product/gsmmobile/e52/180x150_e52.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Benq - Siemens E52
Co se týče tohoto modelu, nebude zaoblený, ale hranatý. Výbava bude podobná s C31 a podle nepotvrzených informací nabídne E52 navíc i Bluetooth kontroler Powerpoint, nebo třeba laserové ukazovátko! Oba modely by neměly přesáhnout 5000Kč. Je tedy na co se těšit...

Datum vydání: Koncem roku 2007
1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
9